Za nami Jarmarki Wielkanocny i Majowy, a my już ruszamy z przygotowaniami do Jarmarku Letniego przed Ratuszem, zwanego też Jarmarkiem Różnorodności! Na odwiedzających czekać będą niepowtarzalne wyroby, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu i których na próżno szukać w nowoczesnych centrach handlowych. Z każdym kolejnym rokiem nasz Jarmark cieszy się coraz większą popularnością wśród odwiedzających, turystów oraz wystawców z Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy, a my, jako organizatorzy, dbamy by wszyscy byli w pełni zadowoleni.

Wystawcy otrzymują od nas estetyczne, drewniane stragany lub stoły. Zapewniamy dostęp do prądu oraz sanitariatu. Jeżeli zaś pojawia się jakiś problem, wystarczy z nami porozmawiać... zawsze bowiem jesteśmy na miejscu! Kupujący natomiast otrzymają na wyciągnięcie ręki bardzo szeroką ofertę niesamowitych produktów. Rękodzieło, zdrowe i ekologiczne artykuły spożywcze, dzieła ludowych twórców i wiele innych produktów zgromadzonych w tym jednym miejscu: na placu przed Ratuszem!

Dodatkowo, jak zawsze przewidziane są imprezy towarzyszące, warsztaty, pokazy rękodzielnicze oraz niesamowity plac zabaw dla najmłodszych!

Jarmark-Białystok

Staramy się, aby wszystkie informacje były łatwo dostępne na naszej stronie oraz na portalach społecznościowych, aczkolwiek jeżeli masz pytania odnośnie organizacji nadchodzących imprez chętnie służymy swoją pomocą.

Template design © 2007 - 2016 GavickPro / Graphic design & content © 2016 Intertive.
All rights reserved.